• Thursday, March 19, 2020

Değerli müşterilerimiz,

İnsalık olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu zorlu süreçte hepimiz birbirimize destek olmalı ve bu zor zamanları hep birlikte en iyi şekilde atlatmalıyız. Şirketimizde COVID-19 salgını kapsamında bazı tedbirler aldı ve tüm personeli ile çalışma şeklini değiştirdi.

Alınan kararlar kapsamında; 

  • 15 Mart itibariyle tüm personelimiz uzaktan hizmet vermeye başladı.
  • Uzaktan çalışma sistemin şirketimizce daha önceki zamanlarda da denenmişti ve başarılı sonuçlar alınmıştı. İlk etapta 3 aylık süreçte uzaktan çalışma sistemini başlattık.
  • Çalıştığımız verimerkezleri ile görüşüldü ve tüm olası durumlar değerlendirildi.

Bu süreçte gerek website ziyaretlerimiz gerekse canlı destek bağlantılarımız %200 ila %500 oranında artış göstermiştir. Bu doğrultuda gündüz yaşanan yoğunluk sebebiyle gece personelini azaltarak gündüz personeli sayısını artırdık. Gece oluşturacağınız talepler bu süreçte önem sırasına değerlendirilerek yanıtlandırılacaktır. Normal süreçte verilen yanıtlara göre daha uzun sürede yanıtlar alabilirsiniz. Bu durumu anlayışla karşılamanızı ve sabırla beklemenizi rica ediyoruz.

3 aylık uzaktan çalışma sistemimizde, 0232 332 22 33 numaralı telefona yaptığınız çağrıların yanıtlanmasını beklemeden, iki üç kez çaldırarak kapatabilirsiniz. Bu süreçte gelen çağrılara bizler geri dönüş yapacağız. Bu şekilde telefon trafiğinin daha sağlıklı koordine edileceğini düşünüyoruz.

Hepimiz için; sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir gelecek diliyoruz.

#hepberaberbaşaracağız!