1

Dilediğiniz Paketi Seçin

ihtiyacınıza en uygun paketi seçin.

2

Ödemesini Gerçekleştirin

banka,kredi kartı veya havale/eft ile ödemesini gerçekleştirin.

3

Anında Aktivasyon

hizmetiniz ödemeniz ile birlikte aktif olsun.

İHTİYACINIZA UYGUN LİNUX HOSTİNG PAKETLERİ

Small Medium Large x-Large
Aylık Ücret 2.00 TL 3.00 TL 5.00 TL 6.00 TL
Sipariş Ver
Genel Özellikler
Barınabilir Site Sayısı 1 adet 1 adet 1 adet 1 adet
Disk Alanı 100 MB 500 MB 2 GB 4 GB
Aylık Trafik Miktarı 5 GB 15 GB 100 GB limitsiz
Sub-Domain(alt alanadı) 1 adet 1 adet limitsiz limitsiz
Ücretsiz SSL
Kaynak Kullanımları
CPU Kullanımı %25 %25 %40 %50
Ram Kullanımı 512 MB 768 MB 1 GB 1 GB
INODES limitsiz limitsiz limitsiz limitsiz
Altyapı Desteği
PHP Sürümleri 5.6 / 7.3 5.6 / 7.3 5.6 / 7.3 5.6 / 7.3
PHP Değiştirici
ioncube Desteği
.htaccess
Veritabanı
MYSQL Adeti 1 adet 1 adet limitsiz limitsiz
MYSQL Sürümü 5.7 5.7 5.7 5.7
PhpMyAdmin Erişimi
e-Posta
e-Posta Adeti 1 adet 1 adet limitsiz limitsiz
Saatlik Gönderim İzni 50 50 50 50
SMTP/POP3/IMAP
Webmail Erişimi
SpamAssasin
Güvenlik
Let’s Encrypt™ ile sitelerinizi güvenli şekilde çalıştırabilirsiniz. (Opsiyonel)
Malware, backdoor, shell koruması tüm sistem için aktif olarak çalışmaktadır.
CageFS sanal kafes sistemi ile kullanıcı alan ve yetkileri birbirinden izole edilmiştir.
CSF (ConfigServer Securty & Firewall) Port güvenliği sağlar ve SYN_RECV ataklarını engeller.
CXS Yapılan tanımlamalara uygun olarak güvenlik riski yaratan hertürlü dosya veya isteği engeller.
Mod security Bilinen bütün sql injection, shellcode, cookie analizi açıklarından yada potansiyel açık oluşturabilecek injection açıklarından korur.

Hosting Eklentileri

Hizmetinizin kaynakları yeterli gelmez ise telaş etmenize gerek yok. İhtiyaçlarınızı karşılayacak kesin çözümlerimiz mevcut. Mesela, hosting hizmetlerinde ek 1 GB Ram satın alabilirsiniz. Dosya limitlerinizi genişletmek isterseniz “tek seferlik” ödeme ile ek dosya limiti satın alabilirsiniz. Paylaşımlı hosting hizmetlerimizde paylaşımsız, sadece size özel ip adresi kiralamak isterseniz oldukça uygun fiyatlar ile ip adresi alabilirsiniz. Sitenizin işlemci gücüne ihtiyacı var ise %25 CPU kaynağınada ek hizmetlerimiz arasında yer verdik.

Alınabilir Eklentiler
+1 GB RAM 5.00 TL / yıllık
+%25 CPU 5.00 TL / yıllık
Ek IP Adresi 5.00 TL / aylık

Hizmetlerimiz


SSD Altyapı

SSD Diskler mekanik disklere göre daha fazla işlem gücüne sahiptir. Mekanik disklerde anlık 75-150 IOPS kapasitesi mevcutken SSD disklerde ortalama 150.000 IOPS kapasitesi mevcuttur. Bu durumda SSD sunucular anlık işlemlerde daha performanslı çalışacaktır.

7x24 Teknik Destek

Sunucunuza erişemiyor musunuz ? yoksa sunucunuz ile ilgili farklı bir sorun mu yaşıyorsunuz ? hiç fark etmez. Gecenin 4'üde olsa iletmiş olduğunuz destek taleplerinize 10 dakika içerisinde yanıt veriyoruz.

En İyi Yapılandırma

Hosting sunucularımız performans ve güvenlik bakımından uzman teknik ekibimiz tarafından kontrol edilerek dizayn edilmektedir. Yazılımlarınızın hızlı ve sorunsuz çalışması için elimizden geleni yapıyoruz. Herhangi bir problemde sizinle ilgilenecek teknik destek kadromuz ile sizlere çok narin davranıyoruz :)

Google Kesintiyi Sevmez !

Seo çalışmalarının önemini biliyoruz ve sizi önemsiyoruz. Saatler süren kesintilerle sitelerinizi zor duruma sokmayın. Narinhosting, yedekli network bağlantısı ile kesintiyi unutturuyor.

Cpanel İle Kolay Yönetim

Hosting kontrol panelleri yönetilebilirlik açısından kolaylık sağlamaktadır. Sektörün en çok tercih edilen paneli olan Cpanel ile kolaylığı keşfedeceksiniz.

Otomatik Yazılım Kurucu

Sunucularımızda 500'den fazla yazılımı tek bir tıkla kurabilirsiniz. Üstelik herhangi bir kod bilginiz olmasına gerek yok. Özenle belirlenmiş kategorilerde ihtiyacınız olan yazılımı bulun ve kurulum işlemlerine başlayın. Unutmayın, kurulum 1 tık ötenizde.

Sıkça Sorulan Sorular


Hosting hizmetleri haftalık olarak harici depolama alanlarına yedeklenmektedir. Narint, hosting verilerine gerekli hassasiyeti göstersede yedekleme işlemi her halukarda müşteri sorumluluğundadır.
Evet, dilediğiniz kadar domain barındırabilirsiniz. Hosting hizmetinize tanımlı CPU kaynağını tüm domainler ortak tüketir. Eklediğiniz her domainin ayrı CPU izni olmasını istiyorsanız reseller hosting hizmetlerimizi incelemelisiniz.
Hosting kontrol panelinizde yedekler bölümüne erişerek son yedeklerinizi indirebilirsiniz. Yedekler periyodik alınmakta olup dilediğiniz tarihe ait yedek verilmemektedir.
Dilediğiniz zaman paket yükseltme ve indirgeme işlemini yapabilirsiniz.
Hosting hizmetlerinde 10 GB kapasiteye kadar taşıma işlemleri ücretsizdir. 10 GB üzeri veriye sahipseniz teknik destek departmanımıza talep oluşturmanız gereklidir.
Online olarak kredi kartı, havale ve eft işlemi yapabilirsiniz. Online ödeme işlemlerinde hizmetiniz otomatik aktif olacaktır. Banka hesaplarımıza yapılan ödemelerde muhasebe mesai saati içerisinde kontrol sağlanmaktadır.
Toplu mail gönderimi yasaktır. Tespiti halinde hizmet askıya alınacaktır. Mail gönderimleri için hizmet özellikleri kısmında bulunan saatlik limit geçerlidir.
Faturasız satış yapılmamaktadır. 12 TL kargo ödemesi yapmanız durumunda faturanız adresinize kargolanacaktır.
Mesai saatlerimiz 08:00 - 02:00 olup 7 gün 24 saat aktif destek personeli bulunmaktadır.
08:00 - 02:00 saatleri arasında en geç 10 dakika, 02:00 - 08:00 saatleri arasında yoğunluğa göre ortalama olarak 1 saat içerisinde yanıt verilmektedir.