2010 senesinde hosting hizmetleri sağlamaya başlayan Narinhosting, tecrübeli teknik kadrosuyla müşterilerinin taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermek için çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Narinhosting, sağlamış olduğu hizmetlerde tamamı kendisine ait donanımlar ile hizmet sunmaktadır. Narinhosting, İzmir, Bursa ve Fransa'da kendi donanımları ile farklı lokasyonlar üzerinden hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

Narin, 2010 yılından günümüze kadar olan süreçte verimerkezi hizmetleri sunan istikrarlı bir şirkettir. Potansiyel ve aktif müşteri kitlesine; website, özel uygulama ve programlar için barındırma çözümleri sunar. Başlıca hizmetlerimiz,

Alanadı,Hosting, Sanal Sunucu, Fiziksel Sunucu, Sunucu Barındırma, Lisans Hizmetleri, SSL Sertifikası, Teknik hizmetler

Narinhosting, bireysel ve kurumsal kitle için birbirinden özel çözümler üretebilen profesyonel bir ekiptir.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojileri yakından takip ederek bu gelişime katkıda bulunmak ve insanlığa yarar sağlamak ilk hedefimiz. Bilişim Teknolojileri alanında "insanların zamanlarından tasarruf sağlamaları" için elimizden gelen gücü yatırımlarımızla şekillendireceğimize inanıyoruz. Narin olarak, sadece Türkiye'de değil, Dünya'nın her yanında veri çözümleri sunan ve insanlığa katkı sağlayan teknoloji şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ulaşacağımız her noktayı bir durak bilip daha iyisine ulaşmak için araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı durmaksızın sürdürüyoruz.