Wordpress Optimizasyon | Wordpress Nasıl Hızlandırılır?

Wordpress Dünya’da 100 Milyondan fazla web sitesinde aktif olarak kullanılan CMS yazılımıdır. Kullanım kolaylığı ve birçok farklı amaca hizmet etmesi bu denli tercih edilmesinin en büyük sebebidir. Wordpress ile bir blog oluşturabilirken, aynı zamanda bir e-ticaret siteside kurabilirsiniz. Açık kaynaklı olması birçok yazılımcı tarafından geliştirilmesine ve desteklenmesine vesile olmaktadır. Wordpress; içerik yönetim sistemleri arasından en çok tercih edilen ve en çok eklenti desteği olan, çok amaçlı bir yazılım haline gelmiştir.

wordpress optimizasyon

Wordpress Güvenlik Optimizasyonu

  • Wordpress açık kaynaklı bir yazılım olması sebebiyle birçok yazılımcı tarafından yapılan ve geliştirilen eklentiler ile desteklenmektedir. Wordpress tek başına sade ve blog amacı olan bir yazılımdır. Bu sebeple wordpress için yapılan temalarda bile birçok eklentiyi çalıştırmak durumunda kalırsınız. Günümüzde sıklıkla karşılaştığımız wordpress sistemlere virüs bulaşmasının en büyük nedenini kullanılan warez tema ve eklentiler olarak açıklayabiliriz. Lisanssız ve herhangi bir yerden indirilen tema ve eklentiler web sitenizi hedef haline getirebilir.

  • Wordpress güvenlik optimizasyonu ile sağlıklı çalışan web sitenizi daha güvenli hale getirebilir, gerekli kontrolleri sağlayabiliriz. Eğer virüs bulaşan bir wordpress siteye sahipseniz bununla ilgili gerekli çözümler üretebiliriz.

Wordpress Performans Optimizasyonu

  • Öncelikle belirtmek isteriz ki; wordpress optimizasyon hizmetimiz performans ve güvenlik olarak ayrı ayrı yapılmaz. Hizmet aldığınızda, yapılan çalışma içeriğine performans ve güvenlik çalışmaları dahildir. En önemliside bir web sitesinin hızlı çalışmasıdır. Wordpress kullanan birçok müşterimiz; bilinçsiz kurdukları birçok tema ve eklenti ile sitelerini kullanamaz hale getirmektedir. Biz ise sistem üzerinde yapılan hataları gideriyoruz ve yeni doğmuş bir bebek gibi temiz ve performanslı bir web sitesini sizlere teslim ediyoruz.

Wordpress Optimizasyon Ücretleri

  • Wordpress optimizasyon ücretlerimiz için canlı destek üzerinden bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

Hemen Fiyat Teklifi Alın

İletişime Geç