Arama Yapın

Choose Server

Çekirdek

RAM

Kapat
Filtrele

Kiralık Sunucu; sanallaştırılmayan, doğrudan fiziksel donanıma ve yüksek hızlı internete sahip sunucu hizmetidir. Size ait bir bilgisayar kiralıyor gibi düşünebilirsiniz. Kiralık sunucu hizmetinizi mevcut stoklar dahilinde dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Satış öncesi canlı destek hattımız ile iletişime geçerek; ihtiyacınız olan özellikleri iletmeniz halinde, personelimiz size en uygun çözümü üretecektir. Kiralık sunucunuzu; doğrudan Linux, Windows ya da farklı bir işletim sistemi kurarak kullanabileceğiniz gibi, sanallaştırma sistemlerini (Vmware, Proxmox, Hyper-V gibi) kurarak sanal sunucu üretmek amacıyla da kullanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Siparişiniz 24 saat içerisinde aktif edilecektir.

Fiziksel sunucular donanım seviyesine kadar sizin yönetiminize olduğu için ücretsiz teknik destek bulunmamaktadır. Sunucu yönetimi için satış öncesi destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz yedek hizmeti bulunmamaktadır. Verilerinizi yedeklemek istiyorsanız satış öncesi teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanımınızda olan sunucuda donanım arızası yaşanması durumunda, öncelikle arızalı donanım tespit edilir. İlgili donanımın stoklarda bulunması durumunda donanım değişikliği sağlanır. Doğrudan sunucu anakart arızası yaşanması durumunda stokta bulunan -varsa- ilk sunucu aktif edilir.

Tüm sunucu hizmetlerinde 1 Gbit port verilmektedir. Yoğun tüketim olmadığı sürece (15 dakika ve daha uzun 100 mbps üzeri kullanım) dilediğiniz şekilde hat tüketimi yapabilirsiniz..

Updown işlemleri için kullanım uygun değildir. FTP gibi dosya işlemleri yapılabilir ancak Torrent ve IDM gibi internet bağlantısını sürekli aktif ve yoğun kullanan yazılımlar ile indirme ve yükleme işlemi yapmak yasaktır./p>