COMODO SSL Sertifikaları

Web güvenliği endüstrisinde en hızlı büyüyen Sertifika Otoritesi olan Comodo, her bütçeye uygun bir güvenlik çözümü barındırmaktadır.

Hizmet Adı Kurulum Süresi Belge Onay Türü Garanti Yeşil Bar Fiyat
Positive SSL 10 Dakika Domain $10.000 Mevcut 750.00 ₺ / yıl Sipariş Ver
Positive SSL Wildcard 10 Dakika Domain $10.000 Mevcut 3500.00 ₺ / yıl Sipariş Ver
Image

Güçlü Şifreleme ile En İyi Koruma

128/256 bit şifleme özelliği ile web sitenizden yapılan tüm veri işlemleri şifrelenerek, kötü amaçlı kişilerin verilerinize ulaşmasını engeller.

Organik Trafiğinizi Arttırın

Web sitenizin Google organik arama sonuçlarında yükselmesini sağlayarak, organik trafiğinizin artmasına yardımcı olur.

Tüm Tarayıcılarla %100 Uyumlu

Comodo SSL, tüm tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışır. Tarayıcı kaynaklı güvenlik sorunları yaşamanızı önleyerek, tüm kullanıcılar için aynı güvenliği sağlar.

Ücretsiz SSL Kurulumu

Tüm SSL kurulumları, belge gerektiren sertifikalar için belgelerin talep edilmesi ve takibi teknik destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular


Son güncellemeler ile birlikte firma isminiz SSL sertifikasında görünmemektedir.
Pozitif SSL ve Pozitif SSL Wildcard sertifikaları 24 saat içerisinde kurulumu tamamlanmış olacaktır.
SSL sertifikası Dijital kimliğinizi doğrular .SSL sertifikasında kullandığınız dijital kimliğiniz, bilginiz dışında 3. kişiler tarafından usülsüz kullanıldığı taktirde (Kimlik hırsızlığı ...vb) Uluslar arası sigorta şirketleri tarafından belirtilen ücret kadar sigortalıdır. Bu durumun oluşabilmesi için özel anahtarınızın ve sertifikanızın başkaları tarafından ele geçirilmesi gerekmektedir.Bu tip bir durumun oluşması normal şartlar altında mümkün değildir.
Yanlışlıkla silinen sertifikalarınızı,ekstra bedel ödemeden yeniden alabilmeniz için bildirim üzerinden teknik destek departmanımıza ulaşmanız gerekmektedir.